MIP - Memory in Pixel, екран, який в основі своїй володіє низькою роздільною здатністю, порівняно з тим же екраном смартфона, але має дві незаперечні переваги - енергія по відображенню пікселів даного екрану витрачається тільки під час перемикання з одного кольору на інший колір, і друге, екран має спеціальну структуру розташування пікселів і світловідбиваючу підкладку, завдяки якій зовнішнє освітлення проникає в проміжки між пікселями, відбивається від підкладки та підсвічує пікселі, що горять. Як результат - що яскравіше сонце, то краще і контрастніше ви будете бачити інформацію на екрані. Підсвічування в такому разі практично не потрібне. Збільшити щільність пікселів при цьому через фізичні особливості неможливо, адже світло має якось проникати в підкладку і відбиватися.

Тепер порівняємо з AMOLED. Це технологія, коли є дуже висока щільність пікселів і кожен з них має здатність світитися (LED - Light Emitting Diode, світлодіод). Активна матриця на органічних світлодіодах (Active Matrix Organic Light-Emitting Diode, AMOLED) - технологія створення дисплеїв для мобільних пристроїв, комп'ютерних моніторів і телевізорів, створена конгломератом Samsung. Технологія передбачає використання органічних світлодіодів як світловипромінювальних елементів і активної матриці з тонкоплівкових транзисторів (TFT) для управління світлодіодами. У цьому разі ви маєте чітке і контрастне зображення, але на виведення зображення потрібно багато енергії. Чим яскравіше сонце, тим більшу інтенсивність випромінювання матриці ви будете змушені ставити. Тобто витрата енергії дисплеєм буде значно вищою.

Отже: якщо вам важливі яскраві соковиті кольори, красива картинка, передбачається використання більше в міському середовищі, всередині приміщень, то вибір типу матриці - AMOLED. Якщо ви часто ходите в походи, робите тривалі пробіжки, і на рахунку кожна година роботи, важлива автономність годинника - вибір - MIP.