Спортивний годинник - це пристрій, який може супроводжувати свого власника не тільки на тренуванні, а й поза ним. Правильно підібраний ремінець надасть вашому пристрою потрібного характеру. Від силіконових і нейлонових ремінців до більш елегантних шкіряних ремінців і металевих браслетів - у Garmin є відповідний ремінець для будь-якої ситуації. Який би ремінець ви не обрали, не забувайте про належний догляд за ним. Ми зібрали кілька корисних порад щодо його чищення. 

СИЛІКОНОВІ РЕМІНЦІ

Цей тип ремінця є найбільш універсальним рішенням - він підходить як для повсякденного носіння, так і для тренувань, в тому числі у воді. Його надзвичайно легко чистити, адже достатньо лише промити під проточною водою. Не забувайте робити це після кожного відвідування басейну, оскільки хімічні речовини, що містяться у воді, можуть негативно вплинути на його стан. Також варто уникати контакту з іншими хімічними речовинами. Якщо забруднення більш стійке або ремінь контактував з косметичними засобами, наприклад, сонцезахисним кремом, і однієї води недостатньо, можна протерти його ганчіркою, змоченою в спирті. Після цього ремінець також слід промити - це запобіжить подразненню шкіри або зміні кольору ремінця.

Paski do zegarka - jak o nie dbać?

НЕЙЛОНОВІ РЕМІНЦІ

Нейлоновий ремінець - дуже зручне рішення.Як і силіконові ремінці, вони універсальні, і ви можете використовувати їх практично в будь-яких умовах. Однак нейлон є досить вбираючим матеріалом, тому варто регулярно чистити його, навіть якщо він не виглядає брудним. Такі ремінці слід прати в холодній воді. Якщо ремінь сильно забруднився, можна використовувати м'який миючий засіб, наприклад, м'яке мило. Перед тим, як одягати ремінь, дайте йому повністю висохнути. 

Paski do zegarka - jak o nie dbać?

ШКІРЯНІ РЕМІНЦІ

Аксесуари зі шкіри, як зернистої, так і замшевої, надають годиннику більш елегантного вигляду. Вони ідеально підходять як доповнення до більш формального вбрання. На жаль, вони не є правильним вибором для періодів фізичної активності - натуральна шкіра вимагає належного догляду. Найважливіше правило - уникати вологи, оскільки вода або піт можуть спричинити зміну кольору або пошкодження поверхні. Якщо ви випадково намочили ремінь, зніміть його з зап'ястя і дайте йому повністю висохнути при кімнатній температурі. Не сушіть його при високих температурах - це може призвести до розтріскування матеріалу. Уникайте контакту з хімікатами чи косметичними засобами, зокрема парфумами. Якщо ви забруднили ремінь, протріть його м'якою сухою тканиною без ворсу. Для більш складних забруднень можна злегка намочити її. Не використовуйте засоби для чищення чи полірування шкіри.

Paski do zegarka - jak o nie dbać?

МЕТАЛЕВІ БРАСЛЕТИ

Як і шкіряні ремінці, металеві браслети - хороший повсякденний варіант. Найкраще їх чистити сухою, м'якою, безворсовою тканиною, яку можна змочити у виняткових випадках. Важливо, що для догляду за цими типами ремінців не можна використовувати засоби для чищення металу або абразивні чистячі засоби - вони можуть викликати подряпини або стерти додаткові покриття (наприклад, DLC).

Paski do zegarka - jak o nie dbać?

У ПІДСУМКУ

Незалежно від того, з якого матеріалу виготовлений ваш ремінець, пам'ятайте кілька правил. Коли ви носите годинник на зап'ясті, уникайте контакту з хімічними речовинами або косметикою. Регулярно чистіть ремінець і не забувайте промивати його під проточною водою після відвідування басейну. Дайте йому повністю висохнути після кожного чищення. Для ременів з натуральних матеріалів, наприклад, шкіри, уникайте контакту з вологою. Якщо це сталося, зніміть його з зап'ястя і дайте йому висохнути при кімнатній температурі.  

Варто пам'ятати, що чистити потрібно не тільки ремінець, але й інші компоненти годинника - корпус, телескопи або гніздо для зарядки. Регулярне чищення дозволить довше зберегти годинник у гарному стані та уникнути подразнень чи алергічних реакцій.